| AndressAndreea a întrebat:

Stiti cumva unde as putea gasi in Valcea inscrieri pentru activitati de voluntariat? Am 13 ani.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Foarte frumos din partea ta ca vrei sa ajuti dar ai grija sa nu isi bata cineva joc de tine.Adica ma refer la faptul ca sa nu abuzeze cumva de bunavointa ta si sa te suprasolicite sau sa te tina multe ore zilnic, sa nu mai ai timp nici de tine pe urma.Intereseaza-te inainte cum e, trebuie intotdeauna sa stii in ce intri.Bafta! :*