| pisioi a întrebat:

stiti unde o sa se tina olimpiada de biologie anul asta? fundawinking

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Am auzit ca olimpiadele de biologie se vor tine in judetul celor care vor participa. Daca vei participa iti doresc mult succes. sper ca te-am ajutat. funda?happy

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Depinde, faza pe scoala se va tine la tine in liceu, iar faza de sector(daca esti in Bucuresti, in alte orase nu stiu cum e)se va tine in sectorul de unde esti, faza pe judet se va tine in judet(scoala si zona ti le va spune profa)si faza nationala se tine intr-un oras ales de profi pe care iar ti-l va spune profa la momentul respectiv

| pisioi explică:

Ma refeream olimpiada internationala

| daniopt a răspuns:

La singapore