| lovetheyfunny a întrebat:

.sunt clasa a 9a pe profil protectia mediului-industrie alimentara
Am cateva intrebari
Ce pot sa ies din acest profil? ce meserie o sa am pe viitor?
Pe acest profil se bazeaza chimia mai mul..eu sunt praf la chimie corigenta cu 3 pur si simplu nu pot sa o inteleg ..am nevoie de chimie mult in acest profil? o sa am nevoie de toate notiunile si tot ce facem pana la clasa a 12 atunci cand voi lucra in domeniu sau doar pe perioada scolii?
cam cu ce se mananca profilul asta? mai multe amanunte? M.as bucura sa raspunda si cineva care lucreaza in momentull de fata in acest domeniu sau care are vreo cunostinta sa imi dea mai multe detalii despre cum este ca loc de munca?
Va rog ..nu stiu ce sa fac.
dau funda sad
:*

Răspuns Câştigător
| sucdemere11 a răspuns:

Du-te la Mate-Info daca nu-ti place chimia si daca vrei sa iti alegi o meserie buna.
IT-ul este una dintre cele mai cautate meserii.
Funda?

1 răspuns:
| Jager a răspuns:

De ce nu te transferi la alt profil daca la asta nu faci fata?