| apostolbologa a întrebat:

Sunt elev in clasa a X-a la profil mate-info si incep sa ma gandesc la ce facultate ar trebui sa merg mai departe.
Sunt intr-o clasa foarte buna cu multi olimpici de faza nationala (la chimie, fizica, matematica, chiar si romana).
Eu sunt bun la majoritatea materiilor, dar nu excelez asa ca ei. Sunt bun la chimie si biologie, istorie si geografie. Ma mai pricep la mate, fizica si info, dar nu suficient incat sa ma bazez pe ele pe viitor. Ce imi propuneti? big grin

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Si eu tot spre partea de informatica zic sa te orientezi, nu conteaza ca nu esti as acum, oricum ce se face in liceu la info sunt doar niste baze care te vor ajuta sa inveti mai usor programare pe viitor. Deci ori ce ai alege, daca iti plac calculatoarele orienteaza-te prea zona de it

3 răspunsuri:
| akadeaa a răspuns:

Si eu iti recomand tot info.

| preotul1984 a răspuns:

Programarea si retelistica sunt cele mai bine platite, info iti recomand

| allstars a răspuns:

Ce crezi tu ca te reprezinta si iti place