| AlbertDaniel a întrebat:

Sunt în clasa a XI-a si sunt total dezorientat ce sa fac dupa bac(sunt profil filologie). Imi puteti da cateva idei(cu sau fara facultate,nu conteaza)? As putea face ceva in it,programare,tester, sau ce altceva mai e de viitor(si cu un salariu decent)?

2 răspunsuri:
| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Asta nu tine de raspunsul nostru de pe acest site ci de tine si de pasiunea ta.

| Crackman a răspuns:

Militar, pompier, politai sau marinar( viata nu prea este grozava dar bine platita aici )