| svenhassel13 a întrebat:

Sunt in clasa a 11 a, la un liceu teoretic, pe profil filologie si nu stiu la ce facultate sa ma duc. Imi puteti da cateva idei? Dar sa nu fie gen facultatea de filosofie, pentru ca stim cu toții ca iesi maxim patiser

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești prost de dai în gropi, ieși patiser sau căcănar. Dacă ești deștept, și tare-tată ajungi consilierul prezidentului. Dar se pare că tu vrei patiser. Vei face prăjitura filozofală.

| svenhassel13 explică (pentru sadrian46):

Rogu-va, cum as putea avea un salariu mare după aceasta facultate?

4 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

La ce-ti mai trebuie facultate cand poti avea onlyfans?

| Monst a răspuns:

Facultatea de Litere, Facultatea romano-americana din Bucuresti, Facultatea de Psihologie, UNATC, Facultatea de limbi straine

| sadrian46 a răspuns (pentru Monst):

Facultatea de Odihnă ai uitat-o.