| Teodora_Mălina_2001 a întrebat:

Sunt in clasa a12a..la stiinte ale naturii. As vrea sa dau la facultate la arhitectura... Problema e ca nu am facut pana acum desen la liceu. Daca fac meditatii, credeti ca e posibil sa pot luat admiterea?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai "stofă", orice e posibil

| alina2k18 a răspuns:

Ai talent pentru asa ceva?
Nu e o facultate deloc usoara.

| Katie1356 a răspuns:

Daca simti ca este domeniul spre care ai chemare, da. Vorbeste cu un profesor specializat in asa ceva, mergi la 2-3 sedinte si vezi cum ti se pare.
Plus, o sa isi dea si profesorul cu parerea si o sa vezi exact cum stai.

| Teodora_Mălina_2001 explică (pentru alina2k18):

Da am talent. As fi vrut sa ma duc la un liceu de arta. dar in clasa a9 nu voiam sa aud de naveta...