| gabigabi114252 a întrebat:

Buna TPU.! happy Am o intrebare am auzit ca in armat de la un anumit grad poti primi daca solicitezi sau ceva garda de corp este adevarat si daca da de la ce grad? multumesc anticipat! PS dau funda happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce garda de corp vrei prietenas nu esti presedintele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Garda de corp este pentru demnitari.

| darrio2007 a răspuns:

Unde ai auzit? La aragaz? Garda de corp au numai oficialitatile. Ori tu nu pari sa indeplinesti conditiile.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hahaha, povesti, puisor, povesti. Nasul meu s-a pensionat colonel-general cu doua diplome de inginer in explozivi. Era pe nivelul 2 de conducere al ISU cand s-a pensionat. Guess what? Nu a avut vreodata si nu are garda de corp nici acum. big grin

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ai auzit tampenii.