| maryangelll a întrebat:

Am si eu o intrebare: pe 1 iunie noi elevii avem liber? Este adevarat sau nu fiindca eu asa am auzit. Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| FreePanda a răspuns:

1 iunie nu o sa fie liber insa aici citez din structura anului scolar 2011-2012 "luni, 4 iunie 2012 — a doua zi de Rusalii. " va fi zi libera.

6 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Iti zic 100% ca nu este adevarat

| MissVamp a răspuns:

Nu cred... oricum nu cred ca diriga ne va da temebig grin

| MissVamp a răspuns:

Nu cred... oricum nu cred ca diriga nu ne va da temebig grin sunt sigura ca voi merge la scoala...imi place
!

| pisycootszataa a răspuns:

De 1 iunie nu merge nimeni la scoala :O este ziua copilului cum sa mergi la scoala
nu stiu dar este imposibil deoarece in fiecare an de 1 iunie avem liber [ la scoala] funda?

| oOArtOo a răspuns (pentru pisycootszataa):

La ce scoala esti tu? Ca vreau si eu laughing) mie nu mi-a dat vreodata liber de 1 iunie.

| pisycootszataa a răspuns (pentru oOArtOo):

La scoala cu clasele 1-8 nr 6 lugoj laughing