| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: am auzit ca se poate da alocatie pentru studenti... e adevarat? Si daca da, ce acte sunt necesare?
Multumesc anticipat si funda!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu se da alocatie pentru studenti.ca student poti beneficia de bursa sociala daca ai o situatie mai precara financiar, ei te ajuat cu o suma de bani si ca sa nu iti pierzi acei bani trebuie sa fii printre cei mai buni la invatatura si sa nu ai absente altfel o pierzi.despre acte nu stiu se afiseaza la secretariatul facultatii