| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Aș vrea să îmi răspundeți doar dacă ați lucrat în acest domeniu sau dacă aveți informații despre acest lucru.Ce se poate da la proba practică pentru un supraveghetor într-un muzeu ați lucrat în acest domeniu sau lucrați și acum sau aveți informații despre acest lucru? Vă rog să îmi răspundeți.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești instruit să cunoști exponatele dim sala. sălile pe care leai în grijă. Apoi vei fi supus la un test, legat de aceasta.