| TheCubeBoy a întrebat:

C-am cat mai castiga un inginer mecanic in Romania?
vreau sa stiu cat castiga cu si fara experienta.

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Incepe de la 15milioane din cate stiu eu dupa ce ai absolvit o academie tehnica, de politie sau cel putin o scoala de maistri militari. Pe urma te poti incadra sau inrola in echipa lor si se poate mari salariul tau in timp. Cu experienta in jur de 20 demilioane + bonusuri la fel si la fara experienta am impresia ca ai si bonusuri acolo pentru masa si uniforma big grin Da depinde de specializare, mult succes. Funda?

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Inginer mecanic fara experienta? ala e bun la maturat strada, ce sa faci cu el?