| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU cand voi fi mare as vrea sa ma inrolez ca sniper in navy selas. Intebarea este daca acolo au limite de inaltime? Si dupa ce te duci acolo sa te inrolezi trebuie sa ai cetatenie americana?

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Da și asta. dar eu am spus în glumă. în fine, fără să vreau să fiu răutăcios dar este cam imposibil. trebuie să fii cetățean american în primul rînd.

6 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

În Navy SEALs ca să ajungi sniper prima regulă este "să n-ai păr"winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vazut prea multe filme americane

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru vangaelis):

Pe cap. SA fii tuns scurt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru vangaelis):

Pai si cat trebuie s stai in america. Eu am auzit de chris kyle el nu era cetatean american era mexican. SAu avea cetatenie americana

| vangaelis a răspuns (pentru anonim_4396):

Chris Kyle a fost cetatean american dintodeauna...El s-a nascut in Texas, stat federal al USA. Ca sa fii cetatean american trebuie sa indeplinesti multe cerinte printre care si cativa ani de rezidenta in State.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru vangaelis):

Ok. Mercii mult de tot