| Predator30 a întrebat:

Ce situri cunoasteti cu plecati in strainatate mai la sigur ca de tepe ii plin si doriti sa imi dati si mie niste idei cu ce angetie mai serioasa as putea pleca v-as multumi din suflet,mentionez ca cu prieteni etc nu am cu cine sa plec si as vrea sa incer la o agentie dar nu stiu care e serioasa,fara agentia EURES si fara asta din Timisoara-Ajofm, va rog una serioasa care cunoasteti si puteti sa ma ajutati...
Multumesc, O seara placuta!

2 răspunsuri:
| idealman a răspuns:

Sunt multe agentii dar depinde ce doresti, ce pregatire ai?

| Predator30 explică (pentru idealman):

Mersi ca ai raspuns, pai pregatirea mea este ca acum termin liceul si ma gandeam pe vara sa plec sa muncesc 3-4 luni, cel mult 6 luni si dupa sa ma intorc, ca tot am vazut ca is multe firme care iti asigura asta, dar din multe am vazut ca sunt cam suparati oameni si pacaliti deoarece majoritatea sunt tepe, eu as vrea ceva mai la sigur nu conteaza in ce domeniu, eu doar 3-4 luni vreau sa merg ca dupa ma intorc la faculta, in caz ca prind ceva calumea poate stau 6 luni...Multumesc,O zi buna!