Întrebare recomandată | Natalia89 a întrebat:

Cunoasteti vreo agentie de turism serioasa?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Google.ro
Nu glumesc!
Oriunde m-am dus, cautind pe Google, am dat de niste oferte, direct catre propietari de hoteluri sau pensiuni, la care nici nu m-am gindit ca ar fi posibil.

| JackR a răspuns:

TPU. Daca stai si citesti cu atentie, gasesti truisme la raspunsurile pentru fiecare intrebare (chiar si raspunsul asta este un truism!).

| Alexand3ru1 a răspuns:

Expert travel
eximtur

| Foxglove13 a răspuns:

Tui Travel si Paralela 45 sunt 2 companii serioase. Eu cumpar bilete de la Paralela 45 si sunt ceva mai ieftine decat cele de la Tui Travel dar cand vine vorba de seriozitate, ambele companii sunt serioase happy

| stanjn29 a răspuns:

Recomand cu incredere http://travelidea.ro!