| anonim_4396 a întrebat:

cine poate sa imi spuna cum e la baza militara Mihail Kogălniceanu din Constanta? Am fost repartizat acolo ca si SGP.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nimeni nu are voie sa dea asemenea relatii si informatii despre baze militare, depozite, cladiri, personal, ofiteri samd.
Este ilegal si extrem de periculos sa ceri asemenea informatii, sau sa oferi, pentru ca pune sub risc SECURITATEA tarii.
Vezi sa nu te trezesti la usa cu Politia militara sau serviciul de securitate