| ela_2944 a întrebat:

Buna >TPUbig grin<
am mare nevoie de ajutorul vostru.am tot cautat pe net.si nu gasesc.imi puteti da niste texte argumetative despre :succes, familie.bani,speranta lacomie, prietenie, iubire.
va rog!
am nevoie de ele pana maine dim crying
funda!?

2 răspunsuri:
| Dani97dark a răspuns:

Te ajurant cu textul argumentativ despre familie:
In primul rand, familia iti este alaturi de tine la bine si la greu iti ofera sprijinul de care ai nevoie si cel mai important lucru te iubeste orice ar fi si te ajuta sa depasesti momentele grele din viata ta.
In al doilea rand, omul se poate dezvolta armonios, poate trai in pace si multumire numai inca cadrul unei familii care ofera siguranta si confort.Pentru a avea o familie armonioasa trebuie sa existe dragoste, incredere, respect, familia fiind cea care iti marcheaza profund destinul...

| Dani97dark a răspuns:

Scuze de greselile de tastare..mam grabit... sper sa iti fie de ajutor :d