| Cucuaaaaaa a întrebat:

Este de viitor Controlul și Expertiza Produselor Alimentare (CEPA)? M-am înscris la Medicină Veterinară și CEPA, dar nu prea mă pricep la biologie și chimie. Astfel, am șanțe mai mari să intru la CEPA. Găsești repede servici în acest domeniu (CEPA)? Este bine plătit? Facultatea îți oferă multe oportunități? Mulțumesc anticipat celor care mă vor ajuta cu un răspuns.

Răspuns Câştigător
| DreamyAndBold a răspuns:

Buna. Controlul si expertiza produselor alimentare este un domeniu in dezvoltare. Este actual, foarte actual si de viitor. Oportunitati exista. Nu stiu cat de mari sunt salariile, dar job ar trebui sa gasesti. E o alegere buna.