| a55yummy a întrebat:

Eu vreau sa dau la profilul filologie la liceu apoi sa fac facultatea de drept ca sa devin avocat sau notar... Vreau sa imi spuneti materiile care se fac la facultatea de drept si sa imi dati opinia voastra personala daca sa ma fac avocat sau notar ...Am auzit ca sunt multi care au terminat facultatea de drept si au facut-o degeaba. Deci voi ce spuneti? Multumesc anticipat :*winking DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Uita-te la intrebarile mele si vezi ca am pus una asemanatoare, uita-te la raspunsuri. happy