| lulus9695 a întrebat:

Buna TPU ...imi puteti spune va rog ce parere aveti despre ASE facultatea de cibernetica economica, m-ar interesa in mod special care este ultima medie de admitere si cat de grea este, mentionez ca imi place matematica si informatica dar am terminat si colegiul economic din Galati.
Aveti idee cam cum ar trebui sa fie eseul motivational, stiu structura dar m-ar ajuta mult un model.
Va multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2014 la linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Vezi detalii despre Eseul motivaţional în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune!

| lulus9695 explică:

Si mai am o intrebare, aveti idee despre cum ar trebui sa arate eseul motivational, stiu criteriile dar daca puteti sa ma ajutati cu un model... multumesc mult