| PRD98 a întrebat:

Sunt student (anul I, sem 2) la contabilitate si informatica de gestiune, Cluj Napoca. Fiind student si imi place foarte mult meseria de contabil, as dori ca din anul II sa-mi gasesc un job part time in acest domeniu.

Daca cunoasteti site-uri unde gasesc joburi din astea sau ce recomandari aveti pentri mine, va rog sa-mi raspundeti happy

1 răspuns:
| kopli a răspuns:

Ooo, esti student in Cluj si ne intrebi pe noi de site-uri? Foloseste prima data "Piata de Cluj" atat ziar cat si on-line.