| Alla92 a întrebat:

Buna tuturor.stie cineva ce salariu este la Marquardt Sibiu, pe postul control vizual de calitate?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar salariile au fost dintotdeauna secrete si nu cred ca va veni cineva sa-ti spuna tie asta, pentru ca nimeni nu-si compromite serviciul pentru asta.
salariul il poti afla doar daca mergi la interviue la firma respectiva si atunci tis e comunica.
La ce trebuie sa te astepti? La un salariu mic pentru inceput, pentru ca esti incepator, dar cu anii, ti se va putea creste gradual, bineinteles ca depinde de compania care afce angajarea, ca de-i o companie foarte mica, salariule ste foarte mic, daca-i o companie mare, internationala, salariul poate fii ceva mai mare.