| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o postliceala de asistent medical generalist. Este mai bună Carol Davila sau UCECOM Spiru Haret?
Care e diferenta intre ele? Ma intereseaza sa stiu la care dintre cele două diploma este mai recunoscută, daca ambele sunt recunoscute internațional sau daca nu, daca diferă nivelul de calificare, etc.
Dacă ar fi sa ma transfer anul viitor de la una la cealalta, se ia in considerare anul pe care l am facut deja?

1 răspuns:
| Marina1695 a răspuns:

Cea mai buna este carol davila deoarece este filiala a universitatii de medicina si da se ia in calcul in caz de transfer anul pe care l-ati facut deja.