| FaraIndoiala a întrebat:

Bună,vreau să mă angajez dar este foarte greu la început..am găsit într-un loc dar e cam rău și cu transportul...se lucrează în 2 schimburi dar eu ultimul autobuz/tren îl am la ora 20:00...crede-ți ca e posibil sa încep schimbul 2 mai devreme ca să pot să prind autobuzul spre casă?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o treaba ce credem noi cu ce trebuie sa faci la locul de munca.
Ca sa afli sigur va trebui sa vorbesti cu conducerea de la locul de munca, desi ma indoiesc ca va accepta un alt program pentru tine, avand in vedere ca inlocuiesti pe unul care lucreaza in schimbul I.