| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a întrebat:

Bună, vreau să mă înscriu la colegiul național de arte Dinu Lipatti București, dar am câteva nelămuriri :
1. Există internat sau cămin? ( dacă da, cât costă, cum arată camerele etc...)
2. Din ce dată se fac înscrierile?
3. La proba de aptitudini ce aș putea cânta dacă nu am voce?

MULȚUMESC!
FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

1.Are internat. Pentru intrebarile doi si trei de ce nu le scrii sau sa-i suni? Secretariat: 021.336.35.88, fax: 021.336.32.99, contabilitate: 021.336.30.65, internat: 021.336.96.30, email: licmuzdinulipatti@yahoo.com.
Sau poti sa te documentezi pe pagina lor: http://bit.ly/2w49SCN