| danaandreea99 a întrebat:

Vreau sa urmez Facultatea de Asistenti Medicali Carol Davila. Are cineva teste grila din anii precedenti? Sau un site unde as putea gasi? Ca abia vineri ma duc la facultate sa ma inscriu, si am inteles ca pot gasi acolo carti cu teste...

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Intr-adevar poti gasi la ei carti cu teste de admitere. Daca nu sunt la poarta, intri in curtea facultatii.Au editura acolo. Cele de la bio au ramas din 2017(asta mi-au spus acum doua luni cand am sunat) asa ca nu iti garantez daca chiar vei gasi.Dar la chimie si fizica sunt editii noi.