| anonim_4396 a întrebat:

am 88 de ani si sunt interesat sa urmez facultatea de medicina. Stiu ca pare incredibil dar e adevarat, chiar vreau sa invat medicina si sper sa nu va bateti joc din cauza varstei mele. Nu e tarziu pentru o asa facultate, nu? (ps nepotu' o scris ).

14 răspunsuri:
| mersifrumos a răspuns:

Tataie, cand te duci la cimitir sa nu mai vii inapoi rolling on the floor
acu serios, fata baiatule, tu crezi ca iti bati joc de noi laughing stim cine esti

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca iti place si vrei cu adevarat sa faci aceasta facultate nu vad nici o piedica.

| Roby67 a răspuns:

Cind o sa am timp o sa rad.

| lost.in.rain a răspuns:

Gluma asta era mai potrivita pentru 1 aprilie happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Unul din colegii mei a avut o studenta de 68 de ani. Era in anul II la Medicina Dentara.

| xlmpq a răspuns:

Totusi era diferenta de 20 de ani laughing)

| alecs871 a răspuns:

Tataie, vrei sa te duci la medicina sa faca aia experimente pe tine? laughing Pai zi asa ca se rezolvalaughing

daniela
| daniela a răspuns:

Daca crezi ca poti sa retii toti termenii aia medicali de ce nu. Spor la treaba si multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varsta biologica cu varsta spirituala nu cred ca are nici o legatura, daca dvs. credeti ca aceasta experienta ( si poate nu diploma) va va imbogati viata, dati-i drumul acestei noi experiente. meritati aplauzele noastre! Sunt atatea modele in lume care au demonstrat ca sfarsitul nu este decat un nou inceput!

| Klara a răspuns:

Tu faci misto rolling on the floor

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Niciodată nu este prea târziu pentru îndeplinirea unui vis happy

| spiridus_7223 a răspuns:

Domnule ar fi bine sa mergeti sa intrebati.
dar nu cred ca este tarziu. ca inca nu s-a dat vreo lege in privinta varstei. Sper sa reusiti respect.si sper ca intr-o zi voi ajunge eu la varsta dvs

| elamit a răspuns:

Puteti face ce facultate doriti, dar totusi aveti o varsta!

| anamaria_2106 a răspuns:

Cred ca unul dintre noi are o problema serioasalaughing