| andreea_3430 a întrebat:

Buna ma numesc andreea, si vreau sa urmez medicina, problema e nu stiu care medicina? As vrea medicina dentara, dar cu cine am stat de vorba mi-a zis ca este o facultate foarte grea, e adevarat?

1 răspuns:
| Papusha_2398 a răspuns:

Da, e adevarat. insa si satisfactiile locului de munca + salariu sunt pe masura. big grin e o meserie foarte buna si bine platita. adica ei peste 100 de lei ca faci o cariutza laughing insa trebuie sa ai nervi sa inveti tot fara sa tocesti big grin