| anonim_4396 a întrebat:

am 88 de ani si sunt interesat sa urmez facultatea de medicina. Stiu ca pare incredibil dar e adevarat, chiar vreau sa invat medicina si sper sa nu va bateti joc din cauza varstei mele. Nu e tarziu pentru o asa facultate, nu? (ps nepotu' o scris ).

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Unul din colegii mei a avut o studenta de 68 de ani. Era in anul II la Medicina Dentara.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca crezi ca poti sa retii toti termenii aia medicali de ce nu. Spor la treaba si multa bafta

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca iti place si vrei cu adevarat sa faci aceasta facultate nu vad nici o piedica.

| Klara a răspuns:

Tu faci misto rolling on the floor

| Roby67 a răspuns:

Cind o sa am timp o sa rad.

| alecs871 a răspuns:

Tataie, vrei sa te duci la medicina sa faca aia experimente pe tine? laughing Pai zi asa ca se rezolvalaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Niciodată nu este prea târziu pentru îndeplinirea unui vis happy

| mersifrumos a răspuns:

Tataie, cand te duci la cimitir sa nu mai vii inapoi rolling on the floor
acu serios, fata baiatule, tu crezi ca iti bati joc de noi laughing stim cine esti

| elamit a răspuns:

Puteti face ce facultate doriti, dar totusi aveti o varsta!

| lost.in.rain a răspuns:

Gluma asta era mai potrivita pentru 1 aprilie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varsta biologica cu varsta spirituala nu cred ca are nici o legatura, daca dvs. credeti ca aceasta experienta ( si poate nu diploma) va va imbogati viata, dati-i drumul acestei noi experiente. meritati aplauzele noastre! Sunt atatea modele in lume care au demonstrat ca sfarsitul nu este decat un nou inceput!

| xlmpq a răspuns:

Totusi era diferenta de 20 de ani laughing)

| spiridus_7223 a răspuns:

Domnule ar fi bine sa mergeti sa intrebati.
dar nu cred ca este tarziu. ca inca nu s-a dat vreo lege in privinta varstei. Sper sa reusiti respect.si sper ca intr-o zi voi ajunge eu la varsta dvs

| anamaria_2106 a răspuns:

Cred ca unul dintre noi are o problema serioasalaughing