| notziv8 a întrebat:

Buna Ziua! As dori sa ma angajes la un site de exemplu: Mercador Tocmai.ro si restul... dar nu stiu cum imi puteti da niste sfaturi va rog frumos dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta pagina de contact si trimite-le un mail. Fa-ti un CV mai consistent, ataseaza-l mailului si asteapta un raspuns.

| Whatafy a răspuns:

Http://secondprice.ro/ - inca nu e lansat oficial, trimite un email cu cv la ei si poate ai noroc, dar depinde ce stii sa faci sau la ce te-ai gandit ca ai fi util intr-o astfel de echipa?