| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Ce competente si abilitati sociale pot trece intr-un cv?

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Buna ziua.
Abilitati sociale: spirit de lucru in echipa (munca cu colegii), abilitati de comunicare, rezistenta la stres (pentru sarcinile cu termen limita), adaptare rapida la cerintele patronului si a conditiilor de lucru.
Competente: atestat calificare X, certificat de cursuri, competente digitale (IT, Pachetul Microsoft Office).

| Zuzu1991 a răspuns:

TOATE competentele in domeniu in care te angajezi, scrii chiar chestii marunte (de gen vreau sa ma angajez admin IT, asa ca am pus mana de 3 ori pe un iMac, dar ma descurc cu macos big grin )

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună,

Am găsit aici informații care-ți pot fi utile pentru a alege abilitati CV: https://cariera.ejobs.ro/abilitati-cv/