| tarfet a întrebat:

Buna ziua comunitate, numele meu este Tar Fet si sunt din Turcia, m-am stabilit aici in Romania cu mamica mea si doresc sa apelez la voi pentru cateva sfaturi. As dori sa imi dati un sfat pentru viitor, mai exact as dori sa fac bani din pictura, imi asum faptul ca este multa munca pentru a reusi in acest domeniu dar eu pictez de mica impreuna cu mamica mea si chiar doresc sa fac bani din pictura. Va multumesc

1 răspuns:
| Bariel a răspuns:

Pai daca esti talentata le poti vinde pe internet, poti cauta un investitor din domeniu care sa investeasca in tine.