| Darktee a întrebat:

Stiti cumva ce beneficiar (MApN,MAI,SRI,STS etc.) ar fi mai bine de a urma la Academia Tehnica MIlitara? Eu inclin inspre MAI, MApn sau STS,imi place mult MAI, dar concurenta mare e la MApN si as vrea si acolo.Multumesc de amabilitate!

1 răspuns:
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Fiecare dintre beneficiari are propriile specializari. Cred ca mai bine ar fi sa iti alegi specializarea nu beneficiarul. Plus ca fac recrutarile in timpi diferiti, eu de exemplu am fost si la probele sportive de la MApN si la MAI.