| Zanaanaas a întrebat:

Stiti cumva dacă anul acesta se fac angajări la poliția locală?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La politia locala se fac angajari pe plan local, in fiecare localitate unde exista si atunci cand au nevoie sa-si completeze efectivul. Asa fiind intereseaza-te la politia locala din localitatea ta sau din unele apropiate.

| GdX a răspuns:

Care politie locala? FIecare primarie de oras are propria politie locala. Si pe la comune a mai aaprut politia loala. Vezi la tine in localitate daca se fac sau nu.