| Popescu_Georgy_1980 a întrebat:

Bunaaa! Vreau sa ma inscriu la UMFCD dar nu stiu unde pot sa platesc acea taxa de inscriere. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Https://umfcd.ro/......te-online/

"Achitarea taxei de înscriere la concurs se va face prin intermediul platformei, printr-un procesator de plăți on-line integrat."

Fa-ti cont, completeaza toate datele, incarca fisierele in PDF si la ultimul pas vei fi trimisa spre o pagina de palti online, unde vei putea achita taxa (300 de lei) cu cardul.

1 răspuns:
| chuckmanson a răspuns:

Online pe platformă.