| benga94 a întrebat:

Ca soldat angajat pentru armata, aveti idee pe ce durata se face contractul? si care mai stie daca mi-a facut contract de exemplu pe 2 ani si eu stau un an si plec de la ei platesc niste bani ceva? astept raspunsuri.

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Din cate stiu eu contractul se face pe 4 ani dupa ce termini cursul acela si daca pleci trebuie sa platesti dar nu stiu exact cat. Cert e ca uzura echipamentului si munitia pe care ai folosit-o sigur le platesti