| alexandru_4652 a întrebat:

Cam cat castiga un manager in romania? si ce vi se pare mai bun pentru un barbat managment sau kineto?

Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

salarul depinde si de cat de importanta este firma unde esti manager.cand vine vorba sa alegi intre doua meserii nu conteaza ca e pentru fete sau pentru baieti...trebuie doar sa iti placa ceea ce faci. daca iti place atunci iti vei face bine munca pentru ca te vei dedica cu drag.asa ca fa ceea ce te atrage mai tare. eventual intereseaza-te ce obiecte vei avea la management si apoi la kineto, afla "cu ce se mananca" fiecare dintre ele si ce vei avea de facut apoi o viata intreaga. apoi alegi ceea ce iti place mai mult si te vezi facand asta.bafta

1 răspuns:
| crisxd a răspuns:

Nu exista un salariu fix. Depinde de om si de afaceri big grin.