| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Cam ce liceu trebuie facut pentru coafeza sau manichiurista si cam cati bani castiga la aceasta meserie?

6 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Nu conteaza liceul.conteaza sa ai un oarecare dar pentru lucru asta

| Teils a răspuns:

Buna! Poti face orice liceu, deoarece atunci cand vrei sa te faci coafeza/manichiurista trebuie sa urmezi niste cursuri tongue

Răspuns utilizator avertizat
| lalabell a răspuns:

N u se face liceu in primul rand, se face un curs, si se castiga mediu pe economie

| wolder a răspuns:

Poti sa faci [daca ai in judet] profilul estetica si igiena corpului omenesc si dupa te faci coafeza sau manichiurista!
depinde... daca esti la un salon prost intre 10 milioane
daca esti la unu bun poti sa faci si 30laughing

| EllaEllii a răspuns:

Trebuie făcut un liceu cu profil de "Estetica" acolo înveți sa coafezi,sa faci manichiura,machiezi, etc.
Se câștigă destul de bine într-un salon, acum depinde dacă este popular și dacă ai clienți.
Bafta!