| andreea_4139 a întrebat:

Care mai merge anul acesta la liceul militar?:d:-s

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu merg...la cel din breaza.am o medie mare.si am sanse sa intru. daca vrei sa vb da add la gabrielle_pink1996@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eubig grin
in campulungbig grin
lasa un id:d
poate mai vorbimtongue

| andreea_4139 explică:

Mereu_yubita

| Aurorah a răspuns:

Ai mei vor sa ma trimita! Doarece sunt foarte buna la sport ma pricep imi place sa impun respect si sunt foarte dura ei bine sincer sa fiu ii destul de ok .si in acelas timp o mare onoare dar eu prefer sa ma axez pe altceva!

| Aurorah a răspuns:

Ai mei vor sa ma trimita! Doarece sunt foarte buna la sport ma pricep imi place sa impun respect si sunt foarte dura ei bine sincer sa fiu ii destul de ok. si in acelasi timp o mare onoare dar eu prefer sa ma axez pe altceva!

| laury_3196 a răspuns:

Cel/cea care mergi la campulung lasa id plzzzz ca vreau sa vb ceva cu uh