| anonim_4396 a întrebat:

Care serviciu e mai bun, ejobs sau bestjobs?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Amandoua merg... trimite CV pe amandoua siturile si multa Bafta.

| EUSIATIT a răspuns:

Oricum daca nu ai experienta ff greu sa obtii un job toti vor experienta totusi bafta ca eu nu am avut

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand activitatea e pe servicii nu poti spune niciodata ca totul e foarte bine, referitor la cele doua servicii ejobs si bestjobs cred ca amandoua sunt foarte bune.

| fabiola a răspuns:

Incearca-le pe amandoua, singur vei gasi raspuns la intrebare! Acela care te va ajuta pe tine!

| maria a răspuns:

Depinde pentru ce intrebi. Vrei sa afli in general sau pentru ceva anume. Daca tu ai nevoie, aplica pe ambele, incepand cu bestjobs, continuand cu ejobs, hipo.ro.Succes si curaj daca ai nevoie de informatii sau job.

| nehir a răspuns:

Ejobs