| benga94 a întrebat:

Care stiti ceva profitabil cit de cit de acasa? Era inainte ceva cu anumit site cu clicuri si primeai ceva bani pe carduri sau alte chestii asemanatoare, ceva de lucru de acasa care sa iasa ceva profit cit de cit!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti castiga bani ed acasa daca stii sa faci ceva. Pe dat clicuri vei scoate poate 10 lei pe luna, nu mai mult. Daca vrei bani (sa zicem 100 de lei pe luna) trebuie sa faci de acasa ceva la care te pricepi mai bine decat majoritatea (traducere, tehnoredactare, web-design, programare, seo, etc)