| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite meserii pentru care nu trebuie sa ai un liceu specific lor?

14 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Macaragiu,frizer,sudor,betonist,ospatar.

| Dinamitæ a răspuns:

Hair stylist
Cosmetician
Lucrător comercial
Ghid turistic
Babysitter
Sudor
Şofer-dacă ai carnet
Lăcătuş.
Sper că te-am ajutat!
Fundă?

| Dinamitæ a răspuns:

Hair stylist
Cosmetician
Lucrător comercial
Ghid turistic
Babysitter
Șofer
Sudor
Lăcătuș
Sper că ți-am fost de ajutor!
Fundă?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Video chat girl, hoe, asasin.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dinamitæ):

"Lucrător comercial" care in cele mai multe cazuri are maxim 1200 RON in mina... asta e job bine platit la tine?

| Dinamitæ a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Această meserie să spunem că este ultima, în cazul în care nu îşi găseşte poate e de ajutor.

| untu a răspuns:

Trebuie sa muncesti mult, chiar sa faci orele suplimentare!

| Alex007xD a răspuns:

Sofer de tir

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cel mai slab salariu platit dintotdeauna.

| darrio2007 a răspuns (pentru Dinamitæ):

De unde ai scos meseriile astea „foarte bine platite"? Cred ca ai incurcat lista cu „cele mai prost platite".

| darrio2007 a răspuns (pentru KanezuY):

Ti-as dori sa ai una din meseriile astea ca sa vezi cat de „bine platite" sunt. Ai scris aici sa nu te plictisesti. Si tu si Dinamita ăsta habar nu aveti ce scrieti.

| KanezuY a răspuns (pentru darrio2007):

A zis omul "meserii pentru care nu trebuie sa ai un liceu specific lor", deci in concluzie am zis asa la plesneala.

| darrio2007 a răspuns (pentru KanezuY):

Eu credeam ca ajutam aici. Nu dam raspunsuri la plezneala. Dar, mă rog, e alegerea ta.

| Dinamitæ a răspuns (pentru darrio2007):

Gândește-te ca măcar am dat un răspuns cel puțin de ajutor.
Am scris meseriile care nu au nevoie de un liceu specific.