| AllanClare a întrebat:

Care sunt meseriile cele mai accesate de studentii din timpul facultatii?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Cele cu program foarte flexibil, depinde si de facultate. Lucruri pe care le poti face in weekend, chelner, vanzator la diferite magazine care te lasa sa-ti alegi tu programul de munca (precum kfc, mcdonalds, etc.)

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Chelner, impartit fluturase, operator casa de jocuri de pariuri. Program flexibil. Daca ai vazut fetele alea prin Kaufland, Carrefour care stau si te roaga sa gusti o branzica, un salamel, ele sunt studente. Este un job de studenti.

| alexfab33 a răspuns:

Chelner, operator schimb valutar..astia imi vin in minte