| chiarnustiucenumeasputeasapunayy a întrebat:

Cat de bine castiga un tattoo artist? Trebuie sa termin un liceu de arte ca sa devin unul?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu este musai de a avea studii superioare pentru a tatua, doar trebuie sa ai indemanare, creativitate, sa dispui financiar pentru a investii in materiale si accesorii pentru asa ceva si bineinteles sa te faci cunoscut pentru a avea multi clienti, doar asa vei avea si un rezultat bun luna de luna.

| Clorox a răspuns:

Trebuie sa ai talent si sa stii ce faci!

| THTattoo a răspuns:

Salut.In primii ani castigi doar experienta, nu glumesc..Trebuie sa investesti mult timp fara a avea castiguri materiale nici macar decente..Liceul de arte nu este obligatoriu dar consider ca ajuta..In primul rand e bine sa fii sau sa incerci sa fii un artist bun pe hartie, panza, etc.
Eu sunt tatuator.
https://www.tatuajbucuresti.ro