| AlexStefan1 a întrebat:

Cat dureaza cursurile la scoala de subofiteri de la Campina si cate locuri sunt in total adunand cele 2 sesiuni?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

2 ani, concurenta acerba, in vara concurezi si cu picatii de la Academia de Politie, care se inscriu tot la Campina. In iarna cica e mai usor. Oricum, anul asta am inteles ca nu se da examen in vara. Nu au primit buget. Cauta informatii pe grupurile specializate, tip Admitere Campina 2019 sau 2018, ca sa obtii informatii de la sursa