| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Cât durează școlarizarea la școală de Pompieri de la Boldești după ce ai fost declarat admis?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cred că ești prea interesat de temă pentru că dacă era altfel, in 2 secunde găseai asta

https://www.scoaladepompieri.ro/Admitere/oferta_educationala.pdf

unde scrie clar

| 1234568807 a răspuns:

Salut, nu conteaza cat dureaza, conteaza ca in acel timp sa te pregatesti foarte bine pentru aceasta meserie fiindca e o meserie foarte grea cu multe riscuri si responsabilitati, mult succes