| ashley26pink a întrebat:

Cat este taxa pentru Academia de politie " Al. I. Cuza "?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tine te interesează cât costă anul de şcoală pe locurile cu taxă, corect?
Cere mai multe informaţii aici: secretar@academiadepolitie.ro, menţionând numele, prenumele şi localitatea de domiciliu conform Legii numărul 544/2001 privind accesul liber la informaţiile publice.
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Invata cat poti de mult pentru admitere ca nu exista locuri cu taxa aici! Bafta!

| ashley26pink explică:

Ma refer la taxa pentru anul scolar daca nu ai media atat de buna.

| cami_5314 a răspuns:

Taxa pentru examenul de admitere sa inteleg :) vezi la pagina 7 http://www.academiadepolitie.ro/......ologie.pdf

| cami_5314 a răspuns:

Pe timpul anilor de studii, studenţii Facultăţii de Poliţie beneficiază de servicii educaţionale gratuite şi de alte drepturi specifice, conform reglementărilor în vigoare. Facultatea de Poliţie acordă burse de merit şi pentru performanţele obţinute în procesul instructiv-educativ şi burse sociale în condiţiile legii.

Studenţii de la învăţământul de zi încheie un angajament pe o perioadă determinată în conformitate cu reglementările în vigoare, prin care se obligă să-şi desfăşoare activitatea în cadrul Ministerului Administraţiei şi Internelor.
sursa http://www.academiadepolitie.ro/Facdepol/index.html
Da si tu un telefon la secretariat si intreaba acolo tot ce vrei sa aflii.