| dianathhk a întrebat:

Ce ați alege între Facultatea de Asistența Medicala Generală și Facultatea de Farmacie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Prima este de fapt o scoala tehnica de ieri, poreclita azi, facultate. Cea de-a doua, este o autentica facultate.

7 răspunsuri:
| Neneapere a răspuns:

Asistenta medicala

| Chinezul112 a răspuns:

Facultatea de Farmacie

| dianathhk explică (pentru neutrino):

Care crezi că sunt avantajele de a alege această facultate în comparație cu alte facultăți de la U.M.F?

| neutrino a răspuns (pentru dianathhk):

Eu nu am afirmat asa ceva.

| dianathhk explică (pentru neutrino):

Nici nu susțin că ai afirmat. Doar ți-am pus o întrebare.

| neutrino a răspuns (pentru dianathhk):

Dupa parerea mea medicii buni, specialistii in neurochirurgie si cardiolodie cardiaca nu au egal.

| dianathhk explică (pentru neutrino):

Mulțumeesc!