| tudorboy_8929 a întrebat:

Ce cariera e mai faina medic stomatolog sau fotbalist? Thx

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Ca fotbalist poti castiga multi bani, insa e greu sa ajungi sus, insa daca ai talent si noroc poti castiga intr-o luna cat castiga un stomatolog intr-un an.
S-au intalnit si cazuti de fotbalisti-stomatologi, Ladislau Boloni(fost fotbalist de succes, actual antrenor de valoare).

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa faci si una si alta, dupa facultate decizi ce vrei sa faci.

| Razvan a răspuns:

Stabilitatea:medic
Pasiunea:fotbalist
Tu alegi, desi inclin spre primawinking

| MisterKat a răspuns:

Medic stomatolog happy

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Medic stomatolog pentru ca poti profesa si dupa 35 de ani.fotbalistii dupa 35 de ani nu mai pot juca...

| HBK a răspuns:

Fara dubii, stomatolog! Daca esti cumva nepotul lui mircea sandu, atunci fa-te fotbalist.Intelegi ce vreau sa zic.

| IuliaAle a răspuns:

Wooow laughing. Te'ai gandit ca, daca te accidentezi la un meci, iti ratezi cariera ca fotbalist? La fel o ratezi si pe cea de medic. De asemenea, pe cea de stomatolog o poti profesa un timp indelungat, este o meserie decenta, castigi bine, duci o viata linistita, fara scandaruri pubilce si alte chestii de genul. Eu te sfatuiesc sa urmezi stomatologia.este de viitor. happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Zi mi un stomatolog celebru. Acum zi mi un fotbalist celebru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalist si dupa 35 de ani te faci mediclaughing Cu banii stransi din fotbal iti deschizi cabinet.
Dar esti sigur ca ajungi fotbalist? Bine la ce jucatori sunt in Romania, oricine poate fi, numai sa aiba picioare.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci stomatologie ai nevoie de mult creier si de multa munca.Pt fotbal, picioare si noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stomatolog ...se castiga destul de bine, chiar ft bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asemenea intrebare, fa-te fotbalist, ca la medicina nu intri.

| Daniutza a răspuns:

Cred ca cariera de medic stomatolog e mai frumoasa decat cariera de fotbalist.

| cyucypyttb a răspuns:

Fotbalist