| ElenaRadu a întrebat:

Ce facultate as putea urma dupa ce termin liceul cu profil filologie?confused

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Depinde ce te atrage.Nu cred ca o sa conteze profilul la care ai fost.De exemplu daca vrei o facultate bazata pe mate te poti duce. Dar tu fiind atrasa de partea umana, ai putea urma big grinreptul, Psihologia, Limbile, Sociologie, Relatii internationale, Jurnalism etc.Depinde ce te atrage mai mult si sa fii sigura ca aia vrei sa faci in viata. Sper ca te'am ajutat:*.

4 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Jurnalism, Litere, Drept, Geografie, Psihologie, Sociologie, Relatii Internationale.

| R9kitty a răspuns:

Drept, Limbi...

| Suzy a răspuns:

Jusnalism, drepttongue

| Icecream15 a răspuns:

Drept big grin